Gruaja e Francesco Totti këmbëngul se nuk është penduar kur e ka cilësuar ish-trajnerin e Romës, Luciano Spalletti si një njeri i vogël.

“Thashë se ishte një njeri i vogël dhe nuk jam penduar. Për fat të mirë, unë jam gjithmonë e kthjellët kur flas. Së pari mendoj dhe pastaj flas”, tha ajo për “, tha personaliteti i medias për Fatto Quotidiano.