Ajo është bërë një elfie e të dashurit të saj Zayn Malik

Kjo është Gigi Hadid që ka postuar snap ku shihet se ka kaluar Krishtlindjet me të dashurin e saj Zayn Malik dhe familjen e tij

E këtë festë ajo ja ka kushtuar të dashurit pasi që këtë vit shumë pak ka pasur kohë që të rrijë më t.

E dashuria e tyre shihet se është shumë e zjarrtë, aq më pak që Malik e ka ftuar atë në vigjilje të Krishtlindjeve për të kaluar festën më familjen e tyre në Los Angeles.

Super modelja ka postuar foto në InstaStory dhe në SnapChat duke treguar se është me të dashurin e saj – ndërsa në prapavijë është parë edhe motra e Zayn, Saffa.