Ajo është njëra nga gratë më të bukura dhe më të famshme në botë.

Por në fotosesionin e fundit, Gigi Hadid ka befasuar fansat duke sjellë reagime nga më të ndryshmet.

Gjatë xhirimeve për revistën “Love”, Gigi teksa ka treguar “bicepsin” me veshje sportive ajo është parë e padepiluar nënsqetulla.

Pas publikimit të këtyre fotografive, fansat kanë komentuar në rrjetin social “Instagram” duke thënë:

“Çfarë dreqin po ndodh”, ka thënë një fans. Ka pasur edhe të tillë të cilët e kanë mbështetur për veprimin e saj.

Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë: