Dita e 29 dhjetorit do të mbahet gjithmonë në kujtesën e Getinjos dhe Mozzik.

Getinjo në Instagram ka hedhur një fotografi ku njoftoi fansat e tij se xhaxhai i tij, Isuf Aliu ka ndërruar jetë.

Ai  shprehu dhimbjen që po përjetonte për humbjen e xhaxhait.

“Shpejt shkove oh Cuf  [????] Te pushofte shpirti legjende,ka me t’dashte gjith  [??] Sot nderroj jete axha im Isuf Aliu  [????] ” janë fjalët e reperit lënë në foto.

Më pas, janë ndjekësit e tij që Getinjos i shprehën ngushëllime.