Getoar Selimi është një bashkëshort i lumtur, me një grua të suksesshme. Pak muaj më parë, ai i dha fund beqarisë me prezantuesen, Marina Vjollca.

Dhe, teksa besohet se ai e shtyu Marinën të shkojë një hap para në karrierë duke ndërprerë angazhimin në emisionin sportiv, për të realizuar një format tjetër në Klan, duket se vet ai po e shijon kohën duke shikuar gruan e tij.

Geti ka bërë një postim në Instagram, ku shfaqet duke e shikuar Marinën në televizion. “Pjesa ime me e bukur”, ka shkruar Geti në postimin e tij ku shihet Marina duke drejtuar emisionin. Marina prej kohësh ka nisur të realizojë emisionin “C’est La Vie”.

Image