Ronela Hajatin ka tentuar ta puthë një gazetar. Bëhet fjalë për gazetarin thumbues i cili çdo javë interviston personazhet e showbizit shqiptar me pyetje nga më pikante.

Pyetja e javës nga Andi Vrapi ka qenë: A keni provuar ndonjëherë të keni “friends with benefits” ?

Në një moment gjatë intervistës, duke bërë shaka Andi ka tentuar të puthë në buzë këngëtaren Ronela Hajati.

Këngëtarja i ka mbajtur lojën i është afruar dhe më pas krejt papritur është tërhequr.

Reagimin e saj tipik e shihni në videon e mëposhtme.