Ish-banorja e Big Brother, një prej vajzave që bëri të gjithë të flasin atë kohë, kur u bë e njohur vazhdon të jetë po aq në qendër të vëmendjes.

Modlja Françeska Jaçe ka festuar ditëlindjen e saj mes miqsh. Ajo ka organizuar një festë private, por mjaft luksoze për miqtë e saj.

Por mbi të gjitha bie në sy vetë paja dhe veshja e Françeskës. Ajo ka bërë poza shumë sexy dhe me një veshje që i nxjerr në pah asetet e saj.

Nuk mund të mungonte në këtë festë dhe mikja e saj më e mirë, Zaimina Vasjari. Ajo është në prag të lindjes së vajzës së parë dhe ngjan mahnitëse me fustanin  e bardhë ngjitur pas trupi.

Pak ditë më parë Zai organizoi Baby Showerin për Khloen e saj.