Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Young Boys – Skënderbeu

Young Boys dhe Skënderbeu kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Europa Leagues.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 19:00.

Global