Janë publikuar formacionet për ndeshjen mes Southamptonit dhe Arsenalit.

Southampton e pret në shtëpi Arsenalin në kuadër të 16-të të Premier Ligës, transmeton Express.

Këto janë formacionet e të dy skuadrave:

Southampton:

Arsenal: