Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shakhtar – Manchester City

Shakhtar dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45

Global