Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Rijeka – Milan

Rijeka dhe Milan kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Europa Leagues.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 19:00.