Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Napoli – Udinese

Napoli dhe Udinese kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Coppa Italia.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00.