Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Napolit dhe Fiorentinës.

Napoli e pret Fiorentinën në “San Paolo” në kuadër të javës së 16-të të Serisë A, transmeton Express.

Këto janë formacionet e të dy skuadrave:

Napoli:

Fiorentina: