Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Milan – Bologna

Dy skuadrat italiane Milan dhe Bologna kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45