Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 21-të të Premierligës, mes Manchester Unitedit dhe Southamptonit.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 21-të të Premierligës, mes Manchester Unitedit dhe Southamptonit.

Manchester United e pret Southamptonin në “Old Trafford”, në një ndeshje që do të nisë nga ora 18:30.

Manchester United:

Southampton: