Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Liverpool – WBA

Liverpool dhe WBA kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00.