Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 21-të të Premierligës, mes Liverpoolit dhe Leicester Cityt.

Liverpool e pret Stoke Cityn në “Anfield”, në një ndeshje që do të nisë nga ora 16:00.

Liverpool:

Leicester City: Schmeichel; Amartey, Maguire, Morgan (c), Fuchs, Mahrez, Iborra, Ndidi, Albrighton, Gray, Vardy.