Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Leicester City dhe Manchester United.

Leicester e pret Unitedin në “King Power Stadium” në kuadër të javës së 19-të të Premier Ligës, transmeton Express.

Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Leicester City: