Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Genoa

Juventus dhe Genoa kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Coppa Italia.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.