Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Crystal Palace – Manchester City

Dy skuadrat angleze, Crystal Palace dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 13:00.