Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Crystal Palace dhe Arsenal.

Crystal Palace dhe Arsenal do të përballen nga ora 21:00 në kuadër të xhiros së 20’të në Premierligë dhe tashmë trajnertët e dyja skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare,