Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 16-të të Serisë A, midis Chievos dhe Romës.

Chievo e pret Romën në “Marc Antonio Bentegoni” me fillim nga ora 12:30.

Këto janë formacionet e të dy skuadrave:

Chievo:

Global