Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Bournemouth

Chelsea dhe Bournemouth kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.