Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bayern Munich – Dortmund

Bayern Munich dhe Borussia Dortmund kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të DFB Pokal.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45