Barcelona në ‘Camp Nou’ kërkon fitoren e radhës në La Liga.

Skuadra lidere në La Liga, në ‘Camp Nou’ pret Deportivo Lacorunan.

Ndeshja mes Barcelonës dhe La Corunas fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Barcelona:

La Coruna: