Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal – West ham

Arsenal dhe West Ham kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.