Moderatorja simpatike Floriana Garo ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur, ndërkohë që tregon se është duke e shijuar pafund shtatzëninë e saj. ​

Në foton e publikuar prej saj shfaqen dy hije duke ecur në breg det, hija e saj dhe e bashkëshortit të saj. “Shëtitja e mëngjesit”,-ka shkruar Floriana ndërkohë që aktualisht është në pritje të një vajze