Labeli “Threedots” dhe kompozimet e Kledi Bahitit kanë qenë kryefjala e edicionit të 19-të të festivalit “Kënga Magjike, ku vendet e para u fituan pikërisht nga këta kompozime.

Megjithatë duket se kantautori FLori Mumajesi ka diçka për të thënë sa i përket votimit të bërë nga artistët. Ai ka publikuar në rrjete sociale një video ku shfaqet me Brunon, Klajdi Harunin, Dj Vickyn etj duke ironizuar votimet e këngëtarëve. Nuk dihet çfarë nuk i ka pëlyqyer Florit nga votimet, ndërkohë që në fund rezultati ishte I gjithi në fovar

në labelit të tij.