Ajo udhëtoi për në Marok për të xhiruar setin e ri për linjën e saj të re të rrobave të banjos.

E të premten dhe të shtunën, Ashley Graham tregoi format e saj të famshme me bikini të ngjyrave të ndryshme, në plazhin e Agadir, shkruan Daily Mail,

Modelja 30-vjeçare, u sigurua që t’i mbante të informuar ndjekësit e saj me aventurat e saj markone, duke publikuar shumë poza në rrjetet sociale.

Ajo dukej mjaft joshëse.

Image
Image