Ajo është marrëzisht e dashuruar dhe dëshiron që bota ta dijë.

Supermodelja, 22 vjeçare Gigi Hadid, ndau një foto me të dashurin e saj Zayn Malik nga viti i kaluar në Met GALA.

Në foto ajo duket që po adhuron partnerin e saj ndërkohë që ai pozon për kamerat.

Gigi shkroi mbi foto: “Vetëm këtë pashë në tokë…… Oo ai është kaq i mrekullueshëm,mund të më shkrijë çdo ditë ”

Në vend që të komentonin këtë fansat në Instagram komentuan më tepër për qimet nën sqetullat e saj (pak ditë më parë Gigi publikoi një video ku ishte me sqetullat të padepiluara).

Njëri shkruante: “A ka qime në sqetullat e saj?”

Ndërsa një fans tjetër e mbrojti atë, duke shkruar: ‘Po Gigi po!’

“Kjo duhet të ishte depiluar” komentoi një tjetër.

Megjithatë, një fans u mblodh kundër kritikave, duke këmbëngulur se ata të gjithë po flisnin kot.