Modelja dhe velina e emisionit “Stop” Alesia Bami ka festuar pak ditë më parë ditëlindjen e saj.

Por duket se një postim i Ermal Mamaqit e ka nxjerrë “zbuluar” Alesian. Vipat e Bllokut kanë publikuar dy foto të njëjta të Bamit një të publikuar nga Mamaqi dhe një të publikuar nga ajo vetë.

Në këto foto dallohet mjaft ndryshimi në pjesën e gjoksit dhe të të pasmeve ku duket se modelja ka ndërhyrë në foto.