Shoumeni Ermal Mamaqi është ai që njihet për batutat në rrjete sociiale me të cilat ironizon me fytyrat publike.

Së fundi, Ermali publikoi një video, në të cilën shihet në veturë teksa po dëgjonte muzikë.

Ishte pikërisht kënga “Dashni” e kënduar nga çifti më i ri në estradë, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu.

“Goca bëni tagg të dashurin tuaj nëse është më i bukir se @seldi__qalliu ????????

Avash mi @mimozashkodra se s’ta ha njeri burrin????”, shkruan Ermali mbi video.

Ndërsa Mimoza, duke qeshur me shumë emoji, ia kthen Ermalit “je i papare”.