Era Istrefi po shijon famën ndërkombëtare që tashmë e zotëron.

Ajo njihet si një ndër femrat me një stil unik të veshjes, e cila e bën të veçantë këngëtaren tonë.

Këngëtarja ka publikuar disa imazhe në llogarinë personale në Instagram teksa shfaqet tejet bukur.

Era shihet në bikini të zi dhe një palltë gjithashtu të zezë, të cilat kanë marrë komente pozitive.

Kujtojmë se bukuroshja ka sjell kohë më parë bashkëpunimin me French Montanën, “No I Love Yous”, i cili deri më tani është shikuar mbi 10 milionë shikime në YouTube.

Ndryshe, Era është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjell gjatë muajve në vijim.