Mediat latine kanë konfirmuar lajmin më të bukur për këngëtarin e dashur Enrique Iglesias.

Ai dhe partnerja e tij Anna Kournikova  janë bërë prindër. Çifti ka sjellë në jetë dy binjakë.

Binajkët kanë lindur të shtunën e shkuar në Miami.-shkruan Express. Vajza mab emrin Lucy ndërsa djalin e kanë quajtur Nicholas.

Ata janë çift që prej vitit 2001 dhe e kanë mbajtur lidhjen e tyre larg vëmendjes së medias gjithmonë.