Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, është këngëtarja e njohur nga Shqipëria, e cila tashmë është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes për mediat si për talentin e saj ashtu edhe për format e saj bombastike, të cilat do t’i kishin lakmi i gjithë meshkujt.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë në formë veshur me një fustan të gjatë dhe të zi.

Eni tashmë po komentohet edhe për lidhjen e saj me reperin e njohur Genc Prelvukaj, ndërsa ata tashmë kanë publikuar dy projekte të reja.