Këngëtarja Enca Haxhia është ndër emrat më të përfolur të shoubizit shqiptar.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar vazhdimisht imazhe nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ishte e ftuar të performojë në Gjenevë, meqë rast ajo ka sjellë disa fotografi nga atje, ku si zakonisht shfaqet provokuese.

Në njërën prej tyre, këngëtarja ka ekspozuar tejmase gjoksin, ndërsa sipër ishte veshur me jakne dimri.

Ajo edhe këtë herë u ka treguar ndjekësve që nuk i merr për bazë kritikat në lidhje me ekspozimin e gjoksit dhe e zbuloi edhe këtë herë jashtëzakonisht shumë.