Modelja e njohur me origjinë shqiptare Emina Cumulaj është në pritje të ëmbël.

Ajo ka publikuar gjatë ditës së sotme një foto në të cilën i duket më së miri barku i rrumbullakosur dhe gjithashtu edhe gjoksi pasi fustani është mjaft i hapur në pjesën e dekoltesë. Emina duket mjaft në formë ndërkohë që ka shkruar: “Ndjesia më e bukur, të krijosh jetë,”-ka shkruar Emina krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.