Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj është një ndër modelet më të njohura shqiptare.

Ajo së fundi ka bërë të ditur lajmin e shtatzënisë së saj të dytë por në një fotografi të postuar në rrjtet sociale shohim se Emina nuk ka shtuar edhe aq shumë peshë.
Veshur me një fustan të bardh e të kombinuar me të gjitha detajet e bardha, Emina dukej e mrekullueshme. Ndryshe ajo është e martuar me biznesmenin iranian dhe kanë një vajzë.