Ajo duket se vërtet di si t’i bëjë njerëzit të flasin.

Dhe Emily Ratajkowski ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, krejtësisht e zhveshur.

26 vjeçarja nuk kishte veshur asgjë më shumë se sa një palë syze, duke provokuar sikur edhe herëve të tjera.

Bukuroshja po e përmbyll dhe po e pret vitin 2018 kështu, e zhveshur!