Modelja e “Victoria’s Secret”, Elsa Host ka treguar se është një pjeshkë e vërtetë me fotot e fundit

Ajo ka bërë një reklamë provokative ku ka treguar të pasmet.

Reklama është lansuar sot, të enjten, dhe është për reklamat e revistës “Love”.

Engjëlli i Victoria’s Secret është fotografuar me të brendshme derisa shfaqja e saj me të vërtetë është shumë seksi.