Njihet si një nga prezantueset më të bukura.

Por e tillë Elita Rudi është vetëm në fotografitë, që i publikon vetë, duke mos harruar faktin se jo pak herë është kritikuar për përdorim të shpeshtë të fotoshopit, shkruan lajmi.net.

Kohë më parë ajo ka publikuar një fotografi ku shihet në një dasmë dhe gjoksi i madh bëri që të flitet shumë për të.

Por në fakt, Elita nuk ka një gjoks aq të madh.

Në një foto që e ka hedhur një shoqe e saj, prezantuesja shihet se kishte një gjoks me të rrafshët, madje në pjesët anësore i kishte dal dhjami, gjë që e bënte të mos dukej dhe aq seksi!

Nëse i krahasojmë dy fotot më poshtë, do e shohim se si duket ajo në të vërtetë!

ImageImage