Ajo u vu në qendër të mediave, për shkak se i dashuri i saj asokohe Valentin Selaj u arrestua nga autoritetet italiane për përfshirje në trafik droge, i konsideruar nga mediat italiane si bosi i kokainës.

E Viola Spiro u sulmua nga të gjithë për shkak të jetës së shtrenjtë dhe lukzove teksa shijonte dashurinë me Selajn në vende të ndryshme të botës.

Por moderatorja simpatike tashmë e ka hedhur pas krahëve këtë histori dhe zemrën e saj e ka rrëmbyer një tjetër bukurosh. Mund të duket një foto e zakonshme Instagrami, por Express mëson se bëhet fjalë për më shumë.

Image

(Ish i dashuri i moderatoes Viola Spiro, Valentin Selaj)

Djali në foto, të cilin Viola duket se e ka ‘kamufluar’ duke pozuar përkrah edhe një vajze tjetër, është në fakt djali që i ka rrëmbyer zemrën.

Express mëson se ai quhet Marin Blushi dhe është në një lidhje me bukuroshen e ekranit shqiptar. Burime për Express konfirmojnë se Marini dhe Viola frekuentohen bashkë, ndonëse deri më tani e mbajtur deri më tani e kanë mbajtur larg vëmendjes mediatike lidhjen e tyre.

Edhe kur lajmi i arrestimit të të dashurit të saj u përhap në media, Viola nuk bëri asnjë reagim, por ishte nëna e saj që kritikoi të gjithë personat që i sulmuan të bijën. Aktualisht ish-velina e Fiks Fare po drejton një emision sportiv në TVSH