Lidhja e saj me Paulin tashmë është zyrtarizuar.

Dhe përmes një video të hedhur në Instastory, Dua Lipa ka zbuluar në sekret të të dashurit të saj.

“Paul e urren djathin” është shkrimi i lënë në video. E se përse Dua ia zbulojë këtë sekret, e di vetëm ajo!