Oriola Marashi në një foto të postuar në Instagram, shfaqet shumë provokuese me të brendshme të kuqe duke treguar hiret e saj.

Komenete në këtë foto kanë qenë shumta por njëri dallon më tepër, pasi ka zgjdhur që ta “thumbojë” bukuroshen brune.

“Do i them Babagjyshit të të sjellë rroba dhe një Bibël për Krishtlindje”, shkruan ai.

“Thuaj t’më sjellë dhe një sufllaqe, mish, patate, salcë kosi”, ia ka kthyer modelja.

Image