Dhurata Ahmetaj në të shumtën e rasteve paraqitet me grim dhe me shumë stil.

Megjithatë, kësaj radhe Dhurata ka zgjedhur të tregojë fytyrën e saj natyrale duke pozuar tërësisht pa produkte të kozmetikës, shkruan Indeksonline.

Dhurata duket për bukuri dhe është shfaqur veç me të brendshme.

Kujtojmë se Dhurata që nga ndarja e saj e fundit, po vazhdon të ruajë jetën e saj private larg medias rozë duke mos treguar asnjë zhvillim.