Demi Rose ka arritur 6 milonë ndjekës në Instagram dhe ka zgjedhur ta festojë këtë arritje ashtu siç di ajo.

E shtrirë në një shtrat tërësisht e zheshur, ylli i rrjeteve sociale ka çmendur fansat e saj.

22-vjeçarja nuk i ka lënë vend aspak imagjiatës, ndërsa reflektimi i pasqyrës ekspozoi të pasmet e sah bombastike.

Bukuroshja ka postuar foton në Instagram duke falenderuar fansat për mbështetjen: “6 milionë ndjekës? Faleminderit për të gjithë dashurinë tuaj, ju vlerësoj të gjithëve.”

Image
Image