Ata kanë qenë në qendër të vëmendjes për një lidhje të mundshme mes tyre,.

Pas këtyre thashethemeve, aktorja e njohur, Dakota Johnson dhe i dashuri i saj, Chris Martin janë fotografuar për herë të parë pasi ata arritën në aeroportin Charles de Gaulle të martën, pasi kaluan disa ditë së bashku në Paris.

Yllii  “Fifty Shades Darker” së bashku me këngëtarin e Coldplay janë parë duke ecur së bashku nën përcjelljen e sigurimit.

Johnson kishte veshur një palë çizme të shtrenjta leopard të kombinuar me një pallto tejet elegante.

Image
Image