Fotot e shpërndara në seri, si nga ai ashtu edhe nga Rita Ora i vunë që të dy ata në shënjestrën e qindra ndjekësve të tyre në rrjetet sociale.

Të shumtë ishin ata që aludonin për një flirt mes Conor McGregor dhe këngëtares dhe po aq ishte edhe numri i atyre që i akuzuan bashkarisht për mungesë respekti për partneren prej thuajse një dekade të boksierit irlandez.

Por Rita Ora është hedhur pas krahëve tashmë nga McGregor, i cili është shfaqur së bashku me disa miq në shoqërinë e disa striptisteve, mes të cilave edhe Kamila Kostka, 24-vjeçarja e famshme për flirtet e saj me personazhe të botës së sportit dhe muzikës.

“Thjesht po bënim qejf! Nuk kam asgjë për të thënë”, ishte komenti i 24-vjeçares irlandeze të lindur në Poloni.