Manchester City dhe United janë duke luftuar për mesfushorin fantastik të Lazios, Sergej Milinkovic-Savic

Dy skuadrat nga Manchesteri, City dhe United e duan mesfushorin serb të Lazios, Sergej Milinkovic-Savic, shkruan Corriere dello Sport.

Mesfushori i skuadrës italiane po kalon edicion fantastik, duke qenë një nga më të mirët në Serie A.

sipas Corriere dello Sport, të dy këto skuadra janë gati të paguajnë deri në 100 milionë euro për Sergej.

Atë e dëshiron edhe kampioni i Italisë, Juventus.