Mesa duket reperi me famë botërore i paska fiksim vajzat shqiptare, të paktën kështu lë të kuptohet veprimi i tij i fundit.

Pasi filloi të ndjekë në Instagram këngëtaren shqiptare Gordana e njohur si “Baby G”, Chris Brown së fundmi i ka bërë “follow” edhe motrës së Rita Orës, Elena..

Ai gjithashtu ndjek edhe këngëtaret shqiptare si Dua Lipa apo Rita Ora, mirë këto që njihen botërisht, po me Baby G dhe Elena Orën ç’punë ka?.

ImageImageImage